adres

ul. Smocza 24, m. 53,

01-034 Warszawa

e-mail

regulservis@gmail.com
Pn — Pt 10:00 — 18:00

Regeneracja tuszów

Regeneracja kartridżów do atramentowych drukarek

Regeneracja tusze

W dzisiejszych czasach drukarki atramentowe to popularne urządzenia, które możemy odnaleźć praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Swoją popularność w dużej mierze zawdzięczają możliwościom wydrukowania dowolnego dokumentu tekstowego czy obrazu o wysokiej rozdzielczości w każdym momencie. Niestety nic nie trwa wiecznie, a tusze po pewnym czasie kończą się lub wysychają. Jest to dobry czas na ponowne napełnienie kartridża.

Regeneracja tuszów w drukarce bywa kłopotliwa i trudna dla kogoś, kto nigdy nie miał styczności ze sprzętem drukującym. Istnieje szereg czynności konserwacyjnych, jakie trzeba wykonać przed przystąpieniem do wymiany tuszu, dlatego aby uniknąć potencjalnych awarii i usterek warto zwrócić się z prośbą o pomoc do sprawdzonego serwisu urządzeń drukujących.

SERWIS-DRUK to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi, dlatego jeśli masz problem z wymianą tuszu oraz ważne są dla ciebie atrakcyjne ceny, już dziś skontaktuj się z nami wypełniając formularz. Nasi specjaliści bez problemu zdiagnozują wewnętrzny stan tuszu, skrupulatnie wykonają czynności konserwacyjne oraz oczyszczą komponenty wewnętrzne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania drukarki. Dodatkowo, jeśli nie możesz przynieść kasety do nas, my przyjedziemy do ciebie. Zakres naszego działania wchodzi praktycznie cała Warszawa, a w szczególności Mokotów, Praga Południe, Wola, Ursynów, Bielany, Śródmieście, Targówek, Bemowo, Ochota, Praga Północ, Białołęka, Wawer, Żoliborz, Ursus, Włochy, Rembertów, Wesoła oraz Wilanów.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.

Kontakt

ul. Smocza 24, m. 53, 01-034 Warszawa

Pn — Pt 10:00 — 18:00

Call Now