adres

ul. Smocza 24, m. 53,

01-034 Warszawa

e-mail

regulservis@gmail.com
Pn — Pt 10:00 — 18:00

Tusze i tonery

Regeneracja tonera od 50zł netto. Dojazd gratis. Jakość. Gwarancja.

Tusze i tonery

Tusze i tonery Serwis-DrukDrukarki wykorzystywane są praktycznie w każdym przedsiębiorstwie. Napełnianie wkładów stało się integralną częścią funkcjonowania firmy, jednakże wraz ze wzrostem liczby kartridżów do uzupełnienia, wzrastają koszta, jakie trzeba ponieść aby dobrze wyposażyć firmę do dalszej pracy. Zakup nowych kartridżów jest stosunkowo drogi i na dłuższą metę zupełnie może się nie sprawdzić. W takim wypadku warto nawiązać stałą współpracę z serwisem drukarek, który pomoże ci w regularnym napełnianiu kartridżów i zapewni dostęp do oryginalnych produktów w przystępnych cenach. SERWIS-DRUK w Warszawie oferuję usługi profesjonalnej regeneracji tuszy i tonerów, zapewniając sprawny dojazd do klienta na obszarze Wola, Mokotów, Praga Południe, Ursynów, Bielany, Śródmieście, Targówek, Bemowo, Ochota, Praga Północ, Białołęka, Wawer, Żoliborz, Ursus, Włochy, Rembertów, Wesoła oraz Wilanów.

Regeneracja tusze

Dużą zaletą regeneracji tuszy w drukarce jest zdecydowanie niższy koszt jego uzupełniania niż w przypadku zakupu całkowicie nowego zestawu. Dodatkowo przy samodzielnej wymianie istnieje duże ryzyko popełnienia błędu i przyczynienia się do powstania usterki urządzenia. Nasi wykwalifikowani serwisanci wybiorą odpowiednie tusze do drukarek i zadbają o to, aby sprawdzona hurtownia tuszy do drukarek dostarczyła zapasową ilość w przystępnej cenie. Specjaliści dołożą również wszelkich starań aby regeneracja przebiegła sprawnie. Więcej informacji możesz przeczytać w naszej zakładce Regeneracja tusze.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Regeneracja tonerów

Zakup nieoryginalnych tonerów z pozoru wydaje się korzystny, jednak tanie zamienniki mogą zepsuć naszą drukarkę i spowodować przestój w funkcjonowaniu firmy. Aby do tego nie dopuścić warto skorzystać z oferty sprawdzonego serwisu drukarek. SERWIS-DRUK zapewni ci nie tylko oryginalne tonery do drukarek w atrakcyjnych cenach, ale również jakościowe usługi specjalistów, którzy regularnie będą dostarczać produkt wprost do twojej firmy oraz uzupełniać brakujące zasoby. Dodatkowo zaopatrujemy się w sprawdzonej hurtowni tonerów, a dzięki częstym zamówieniom w zapasowych ilościach otrzymasz duże zniżki i rabaty. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej zakładki Regeneracja tonerów.

Sprzedaż tusze i tonery

Nasza firma otwarta jest również na prywatnych konsumentów, którzy potrzebują jednorazowej pomocy ze swoją drukarką domową. W naszym serwisie odnaleźć możesz tonery do drukarki epson, tonery canon, tonery hp oraz tonery samsung. Jeśli w naszym asortymencie nie znajdziesz tego, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić twoje potrzeby. Dodatkowo oferując oryginalne tusze i tonery zapewniamy przystępne ceny. Jeśli interesuje cię konkretny produkt, sprawdź dostępność w zakładce Sprzedaż tusze i tonery.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.

Kontakt

ul. Smocza 24, m. 53, 01-034 Warszawa

Pn — Pt 10:00 — 18:00

Call Now