adres

ul. Smocza 24, m. 53,

01-034 Warszawa

e-mail

regulservis@gmail.com
Pn — Pt 10:00 — 18:00

Naprawa urządzeń biurowych

Gwarancja. Jakość. Dojazd do klienta - GRATIS.

Serwis drukarek — naprawa drukarek

Sprzęt biurowy to w dzisiejszych czasach bardzo ważne ogniwo w aktywnie działającym przedsiębiorstwie. Na palcach jednej ręki można wyliczać działalności, w których urządzenia te nie są stosowane. Urządzenia biurowe, takie jak drukarki i kserokopiarki, pomagają w codziennej pracy, wydruku dokumentów i obrazów, dlatego zepsucie się tak ważnego i strategicznego urządzenia może spowodować ogromny przestój w działalności firmy. Jeśli w Twoim biurze zdarzyła się awaria urządzenia drukującego, wiesz jak ważny jest stały kontakt z doświadczonymi specjalistami. Sprawdzony serwis drukarek oraz serwis kopiarek, w którym ceny są przystępne jest na wagę złota, dlatego jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy już dziś skontaktuj się z nami, aby sprawdzony serwis drukarki był zawsze pod telefonem. Wawer, Żoliborz, Mokotów, Praga Południe, Wola, Ursynów, Bielany, Śródmieście, Targówek, Bemowo, Ochota, Praga Północ, Białołęka, Ursus, Włochy, Rembertów, Wesoła oraz Wilanów to nasze rejony, dlatego w kryzysowej sytuacji bez problemu dojedziemy do Ciebie i sprawnie pomożemy rozwiązać problem.

Naprawa drukarek

Naprawa drukarek to bardzo często skomplikowany proces wymagający wieloletniego doświadczenia w pracy serwisanta i ogromnej wiedzy w dziedzinie urządzeń drukujących. Nierzadko konieczne jest korzystanie ze specjalistycznych narzędzi i zachowywanie szczególnych środków ostrożności, ze względu na zawartość gorących elementów i części służących do utrwalania wydruku wewnątrz drukarki na papierze. To właśnie ze względów bezpieczeństwa nie powinieneś decydować się na samodzielną naprawę drukarki i zlecić ją ekspertom. Szczególnej uwagi wymaga między innymi naprawa drukarek HP czy naprawa drukarek Xerox, które są wysoce skomplikowane ze względu na swoją budowę.

Serwis drukarek

Oferta naszego centrum serwisowego jest naprawdę szeroka, jednakże szczególnie ważne miejsce zajmuje u nas serwis drukarek. To właśnie tam wykonujemy usługi, takie jak serwis Epson czy serwis HP, które uratowały już wiele osób. Poza serwisem drukarek Epson zajmujemy się również serwisem drukarek Lexmark oraz wielu innych marek. Każdy model jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasi eksperci z największą troską zaopiekują się Twoją drukarką i pomogą Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

ZAMÓW NAPRAWĘ

Serwis drukarek HP

Wiele serwisów nie przykłada się zbytnio do swojej pracy i w wielu przypadkach proponuje klientom zamienniki bardzo ważnych i istotnych części, które może i są tańsze, jednakże nie gwarantują tej samej jakości wydruku. Nasz serwis drukarek HP jest równocześnie autoryzowanym serwisem drukarek HP i nie zdarzają się u nas podobne sytuacje. Z najwyższą drobiazgowością dbamy o to, aby wszystkie części były oryginalne, a naprawa drukarki HP przebiegła sprawnie i pomyślnie.

Serwis drukarek Samsung

Drukarki Samsung łączą w sobie łatwość obsługi i wydajność użytkowania. Aby jednak ta wydajność została zachowana również po naprawie, warto oddać ją w ręce specjalistów. Regul Servis oferuję specjalistyczny serwis drukarek Samsung dostosowany do wymagań producenckich.

Serwis drukarek Brother

Drukarki od firmy Brother charakteryzują się możliwością wydruku ogromnej ilości stron z zachowaniem niskich kosztów eksploatacyjnych. Takie urządzenie to skarb, szczególnie dla mniejszych firm nastawionych na oszczędność i  minimalizację kosztów. Jeśli tak ważne ogniwo uległo awarii skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy czynności konserwacyjne dostosowane pod serwis drukarek Brother.

Serwis drukarek Canon

Główną zaletą drukarek Canon są przepiękne barwy i jakościowy wydruk obrazów oraz fotografii. Aby jednak zachować właściwości fantastycznej drukarki fotograficznej przez długie lata, koniecznie trzeba ją co jakiś czas serwisować. Nasz serwis drukarek Canon specjalizuje się w ich przeglądzie, diagnozie, wymianie niezbędnych do poprawnego działania części i jej wewnętrznym czyszczeniu tak, aby bardzo długo działała i drukowała przepiękne obrazy.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.

Kontakt

ul. Smocza 24, m. 53, 01-034 Warszawa

Pn — Pt 10:00 — 18:00

Call Now